Zdravé deodoranty LAVILIN - více podrobností www.lavilin.cz/

06.03.2010 21:15


přírodní "Zdravé deodoranty LAVILIN" od izraelského výrobce HLAVIN
Industries Ltd.

Tyto deodoranty jsou jedniné svého druhu a nemají ve světě alternativu:
* Jedna malá kapička deodorantu Vás zbaví zápachu potu na 7 dní! - tvz. "Revoluce jedné jediné aplikace!" - přitom můžeme sportovat, těžce pracovat, potit se, plavat, mýt se
- nic z toho neruší několikadenní účinek zdravého deodorantu, náš pot je bez zápachu.

* Jsou na přírodní bázi - bez aluminia, bez alkoholu, bez parabenů, bez chemických přísad, vhodné i pro alergiky. Přípravky nejsou testovány na zvířatech.
* Neucpávají pory, nezasahují do přirozených funkcí našeho organismu - "nechávají tělo konat svou řádnou práci" - dovolují dál tělu vylučovat toxiny a nečistoty z těla, dovolují dálnašemu tělu zdravě žít! Deodoranty jsou na jedinečném principu B.B.E. = BIO BALANCE ENVIRONMENT (zachovávají biologickou rovnováho prostředí organismu)
* Deodoranty fungují na povrchu - pracují na principu "uspávání špatných bakterií" žijících na povrchu pokožky, které se živí bunkami vody spolu se solemi a mastnými kyselinami z potu. Samotný pot nemá zápach, teprve existence bakterií způsobují rozklad těchto mastných kyselin a tím způsobují zápach. Lavilin deodoranty na přírodní bázi deaktivují na několik dní tyto bakterie, bakterie tedy nic nerozkládají a my se sice můžeme normálně potit (nutná základní funkce organismu), ale zcela bez zápachu!
* Jsou DLOUHODOBĚ ÚČINNÉ = vysoce efektivní při minimálním množství, úsporné, ekonomicky vemi výhodné!

více podrobností:

www.lavilin.cz/